FC Nevšová - Legendy Slavičín

6. 7. 2014

FC Nevšová - Legendy Slavičín   1 : 6 ( 0:3 )

Branky :  Divila J., - Abrahám P. 3x; Dorůšek M. 2x a Argaláš L.

Na pěkně upravené trávníku v Nevšové se odehrál pohledný zápas starých gard domácích a hostů ze Slavičína. V první půli předváděli hlavně hosté pěkné kombinační akce a tři z nich zakončili i brankou.  Po poločasové přestávce se více osmělil i domácí kolektiv a hrálo se již i před brankou hostů. Bohužel domácí neproměnili pokutový kop a následně hosté ještě třikrát trestali. Přítomní diváci si nakonec přeci jen gól zakřičeli, trefil se Jindra Divila který v domácím kolektivu hostoval. Konečný výsledek 6 : 1 byl tak pro hosty ze Slavičína spravedlivý. Diváci viděli mnoho branek a tak určitě byli i oni spokojení. Utkání s přehledem odřídil Broněk Munster.

Na konci pěkného sobotního odpoledne jsme spolu s domácími pokecali a něco z pivínka upili.