Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Srní - Legendy Slavičín 2 : 3 ( 1:1 )

15. 6. 2008

V neděli dopoledne zajíždělo naše mužstvo na Slovensko k přátelskému zápasu na hřiště Horního Srní. Nutno zdůraznit, že zápas měl patřičný náboj a domácí se hned od úvodu snažili prosadit hrou na rychlé brejky, což se jim taky jednou v prvním poločase povedlo a v 15. minutě se ujali vedení 1:0. Hosté ze Slavičína ale nesložili zbraně a ještě do poločasu vyrovnali na 1:1 brankou Petra Kosečka. Nebýt smůly v zakončení mohl Badžo přidat vedoucí gól v samotném závěru poločasu.

Ve druhém poločase mělo mužstvo ze Slavičína více ze hry a dokázalo využít pěkných kombinací ke vstřelení dvou branek (Petr Abrahám a hostující Jožo). Za stavu 1:3 se hrál bojovný zápas z obou stran a domácí ještě v závěru snížili na konečných 2:3.

Sestava Legend : Ocelík A.- Adámek M.,Majc O.,Holek I.,Strnad A.,Both M.,Abrahám P.,Smolek J.,Bartoš R.,Argaláš L.,Vaněčka A.,Koseček P.,Ptáček M. a Valenta Z.