Jdi na obsah Jdi na menu

XII.ročník Velokonočního turnaje vyhrálo mužstvo NICOMA/TVD

26. 3. 2016

Slavičín / Sportovní hala/25.3.2016

XII. ročník Velikonočního turnaje, který se hraje už dlouhá léta jako „Memoriál Jožky Štrbáka“ vyhrálo mužstvo Nicomy/TVD !

Turnaj začal od 9 hodin zápasy ve skupinách a jednotlivé zápasy měly určitě dobrou úroveň. Svou skupinu „A" nakonec vyhrálo mužstvo Zahradní a zajistilo si tak přímý postup do semifinále. Za to ve skupině „B" všechna tři mužstva jednou prohrála a z přímého postupu se tak radovalo mužstvo Nevšové díky lepšímu skóré. Zbývající mužstva si to poté rozdala v čtvrtfinále.

V prvním čtvrtfinále slavilo vítězství a postup mužstvo Nicomy/TVD, které porazilo výběr amáterské ligy Slavičína AFSL-MIX těsně 3:2 . Ve druhém čtvrtfinále rozdrtila Hopa mužstvo Zahradní 6:2 a zajistila si tak postup do semifinále.

V prvním semifinále na sebe narazila mužstva Zahradní a Hopy a tento zápas rozhodla pro sebe Hopa výsledkem 3:0. Za to druhé semifinále mezi mužstvy Nevšové a Nicomy/TVD bylo vyrovnanější a vítězem se nakonec stala Nicoma/Tvd 5:3.

O třetím místě turnaje rozhodovali pokutové kopy a v nich zvítězilo šastnější mužstvo Nevšové 2:1.

Posledním zápasem turnaje bylo finále a to mezi mužstvy Hopa a Nicoma/TVD. Tento zápas byl opravdovou ozdobou celého turnaje a byl až do samého závěru napínavou bitvou a zároveň přehlídkou fotbalových schopností jednotlivých hráčů na obou stranách. První branku finále vstřelil dlouholetý hráč Jerevanu Filp Macek v prním poločase a mužstvo Hopy drželo těsný náskok až do 10.minuty druhé půle, kdy vyrovnal nejlepší hráč turnaje Miky Both a strovnal tak na konečných 1:1. O vítězi tak nakonec musely rozhodovat pokutové kopy, ve kterých bylo nakonec šastnější mužstvo Nicomy/TVD, které proměnilo všechny své kopy !

Soupisky mužstev :

NICOMA/TVD: Majc O. - Suchý M.,Both M.,Smolek J.,Heiník Š.,Argaláš l.,Ptáček P.,Šandor J., a Belžík K.

HOPA : Škoda K. - Bonko A.,Holeček J.,Hnilo T.,Kovařík M.,Valčík p.,Tomeček P.,Bartoš r.,Bělohlávek J.,Sláčik D.,Macek F. a Kovařík P.

NEVŠOVÁ : Černík Z. - Srcháček J.,Hyžík p.,Červenka J.,Červenka J.,Kořének K.,Ruman D.,Vacula R. a Šoman P.

ZAHRADNÍ : Salvét D. - pavelka P.,Málek Z.,Švach M.,Málek J.,Málek J. ml.,Abrahám P.,Salvét D. a Miklas P.

AFLS MIX : Dorůšek M. - Pinďák P.,Kříž R.,Jandl P.,Podmanský R.,Málek J., Marek J. a Dvořák L.

DIVNICE : Fojtík P. - Floreš R.,Urbaník J.,Pešek z.,Častula V.,Miklas J.,Svárovský V.,Šebák P.

Na závěr poděkování patří všem, kdo turnaj připravili, rozhodčím bratrům Belžíkovým, dále pak moderátorovi turnaje Arnymu a vám všem účastkníkům turnaje. Příští rok opět ve Slavičíně !